Extra concert voor Di-rect in Rotterdam Ahoy

19 January 2023, 14:38 uur
Den Haag & Regio

Alle kaarten voor het concert van de Haagse band Di-rect op 23 december in Ahoy zijn verkocht. De groep geeft daarom een dag eerder een extra show in Rotterdam.

"Holy shit!", schrijft de band in een mail aan de fans. "De show in Rotterdam Ahoy van 23 december is nu al uitverkocht! Daar kunnen we maar op één manier op reageren… We doen er nog één." De voorverkoop voor deze extra show start morgen, vrijdag 20 januari, om 12.00 uur via Di-rectinahoy.nl.

"Dit voelt heel bijzonder!", aldus de bandleden. "Oprecht helemaal de bom om in Ahoy een tweede concert te kunnen doen. Met het Residentie Orkest erbij als special guest worden dit bijzondere avonden om het jaar in stijl met elkaar af te sluiten."

Tekst gaat door onder foto.


Traditie

Het is het derde jaar op rij dat Di-rect met een eigen show in Ahoy staat. Inmiddels kan dan ook gesproken worden van een traditie voor de band uit Den Haag. "Ahoy voelt als thuis, na alles wat er de afgelopen jaren gebeurd is zelfs meer dan ooit", aldus de bandleden. "Dit jaar komt alles bij elkaar én met een derde editie willen we natuurlijk extra uitpakken. Vandaar het Residentie Orkest als special guest. Na een uitverkochte tour dit voorjaar wordt dit de absolute kers op de taart dit jaar!"

Di-rect staat al meer dan twintig jaar op de podia. De band scoorde hits als 'Soldier on', 'Times are changing', 'Wild hearts' en 'Through the Looking Glass'. Deze week verschijnt de nieuwe single 'How my heart was won'.